top of page

עיצוב לוגו ותדמית

מה הסיפור של העסק שלך?

בעזרת עיצוב גרפי מדויק אנחנו עוזרים לבעלי ובעלות עסקים להיראות טוב, לבטא בצבע ובצורה את הערכים החשובים לעסק, ולשדר מקצועיות כלפי הלקוחות שלהם.

פה תוכלו לראות מבחר דוגמאות למיתוגים שיצרנו.

עיצוב לוגו ומוצרי דפוס

לרחל ברלין

עורכת דין ונוטריון

עיצוב לוגו קלאסי ואלגנטי לעורכת דין.

בנוסף עיצבנו מגוון מוצרי דפוס למשרד - מעטפות, בלוקים לכתיבה, מדבקות, פולדרים וכרטיסי ביקור.

 

 

 

 

עיצוב לוגו ותדמית

להוצאת מסעות יצירה

הוצאה לאור, הפקה והעצמה

אלדד שרי פנה אלינו לעיצוב ועימוד הספר שלו, "סוד מעגל היצירה" השואף לעזור, להעצים ולתת השראה ליצור, ולהגשים, לגלות ולבנות עולמות משלך.

בנוסף לספר יצרנו לוגו צבעוני וערכת סימניות ומגנטים.

 

 

 

 

עיצוב לוגו ופריטי מיתוג

לפנינה דרויאן

רפואה סינית בחדר סנוזלן

 

פנינה דרויאן היא מטפלת מיוחדת מאוד. היא משלבת בטיפול שלה דיקור, מתמחה בטיפול בצמחי מרפא סיניים ואת כל זה היא עושה בתוך חדר סנוזלן!

חדר סנוזלן, למי שלא מכיר, הוא חלל קסום שדומה לרחם. הוא מעוצב כחדר לבן, נקי ויוצר אווירה מרגיעה שיכולה להיות גם מעוררת, באמצעות אורות, צלילים, ריחות ומרקמים. הסנוזלן עוזר לילדים על הספקטרום האוטיסטי ולהרגע ולתקשר וגם למבוגרים שרוצים חלל שקט להיעטף בו.

יצרתי עבור פנינה לוגו שמזכיר מצד אחד את שרשראות האורות בחדר הסנוזלן והמצד השני גם שרשרת פנינים הרומזת לשמה - פנינה. השרשרת ממוקמת בתוך חלל עגול המזכיר רחם, ממנו יוצאים מחוזקים ורגועים יותר לעולם שבחוץ.

לאחר עיצוב הלוגו עברתי לעיצוב קאבר לפייסבוק, שערים למצגות שפנינה מעבירה למטפלים אותם היא מדריכה, ואפילו לטפסים הרפואיים "המשעממים" נתנו טאצ' עיצובי. עכשיו פנינה מוכנה להמשיך בדרכה המיוחדת עם שפה עיצובית שתשרת ותביע אותה.

עיצוב לוגו ופריטי מיתוג

לגרניט עברית

תכנית ללימוד עברית בחו"ל

 

 

קטי גרניט מתגוררת בקנדה ומתמחה בהוראת העברית כשפה נוספת.

 

קטי פיתחה גישה ייחודית להוראה, 
"גרניט עברית". העיקרון המוביל אותה הוא שהלמידה תהיה קשורה לחיי הלומד באופן ישיר, תכין אותו למצבי חיים יום יומיים, תעודד אותו לעצמאות ותזמן לו הזדמנויות מגוונות ומעורבות פעילה. זוהי למידה היוצאת מגבולות הכיתה.

 

וכך בנינו עבורה לוגו שיוביל את תכניות הלימודים, וכן עיצבנו סדרה של חוברות לימודים בנושאים שונים.​ הלוגו מורכב מציפור צבעונית המסמלת מעוף, חדשנות ושאר רוח, ומספרים המשמשים ככנפיים - לרמז שהלמידה בשיטה שפיתחה גורמת לתלמידים "לעוף" מחוץ לגבולות הכיתה ולהשתמש בשפה באופן עצמאי.

בתכנית הלימודים בחרנו בצבעים פסטליים נעימים ושמנו דגש על גודל נכון של פונט לקריאה נוחה. עיצבנו אייקונים בהתאם למשימות הלימוד, ושיבצנו איורים המלווים את התוכן.

עיצוב לוגו ותדמית

לשפרה איתן

דולה והכנה ללידה

 

בפגישה הראשונה שלי עם שפרה איתן, דולה ומכינה ללידה, פגשתי אשה נעימה ועדינה, יודעת להקשיב ולהכיל.
הלוגו משתמש בשמה של שפרה והשם כמובן "זורק" אותנו ישר אל שפרה המיילדת המקראית.
דמות האישה מייצגת נשיות, רכות והתבוננות פנימה.
הצבעוניות משלבת גוונים חומים של אדמה יציבה ופוריה יחד עם צבעי מים שמייצגים רכות, רגישות והכלה.

 

 

 

 

 

 

 

 

עיצוב לוגו ותדמית

לחסדי אפרת

עמותת חסד בישוב אפרת

הלוגו נוצר בעקבות איחוד של שתי קרנות חסד שונות שפעלו בעיר אפרת תחת השם "חסדי אפרת". "חסדי אפרת" היא עמותה ללא מטרת רווח שמטרתה לעזור לכל תושב אפרת לקבל את העזרה לה הוא זקוק.

 

לעמותה שירותים מגוונים כגון מחסן בגדים יד שנייה, גמ"ח שמלות כלה, משלוחי מזון לנזקקים, הלוואת ציוד רפואי, קרן שמחות, השאלת ציוד לבית האבל ועוד.

 

בעיצוב הלוגו נתנו ביטוי לאיחוד של הקרנות השונות, וכן למגוון השירותים השונים שניתן לקבל דרך העמותה. כמו כן השפה הגרפית פותחה לשפה ויזואלית אחידה המלווה את העמותה בפרסומים השונים - החל מעיצוב פלאייר ופוסטרים, מגנטים למקרר, קופות צדקה ועוד.

עיצוב לוגו ושפה עיצובית

לחברת גיל רווה

אביב גיל ויגאל רווה פנו אלי בבקשה לעצב לוגו ושפה עיצובית לחברה המתחדשת שהקימו.
לאחר שיחת עומק הבנתי שני עניינים מרכזיים שיש לשקף בשפה העיצובית:

1. גיל ורווה נותנים מתן פתרון לעולם ההרזיה באופן מיוחד שלא מסתפק רק בתכנים של תזונה טבעית והרזיה, אלא מוסיף ערך של כלים התנהגותיים ורגשיים שיעזרו לאדם המעוניין להצליח ולהתמיד לאורך זמן באורח החיים הבריא.
2. גיל ורווה מקצועיים מצד אחד אך קלילים ונגישים מהצד השני, חשוב להם לתת ידע מקצועי ועדכני; כל זאת לצד הנגשה של הידע בצורה קלה וידידותית.

בעקבות ההבנה הזו בניתי לוגו המשלב בין צורת עלה, המסמלת את עולם התזונה הטבעית; וצורת כנפיים/ציפור, המסמלת את העולם של הקואוצ'ינג, ההשתחררות, האופן שבו שינוי התנהגותי ורגשי גורם לאדם לפרוש כנפיים ולהצליח במטרות שלו.
הצבעוניות היא נעימה וקלילה וכוללת גווני ירוק וחום הקרובים לטבע ויוצרים תחושה טבעית והרמונית.

עיצוב לוגו ותדמית

למאור קפלן

להאיר מיניות בריאה

 

מאור קפלן עוסקת במקצוע חשוב ופורץ דרך במגזר הדתי - היא מובילה תהליכי חינוך בתחום של חינוך מיני, מעבירה סדנאות להורים, למחנכים ולנערות.

 

היא פנתה אלי כיוון שהרגישה צורך לדייק את המסרים שלה ולהתחדש בתדמית ויזואלית המשקפת את עשייתה וערכיה.

 

העבודה נעשתה בשיתוף יועצת השיווק יסכה אופנהיים שלא ויתרה עד שהמסר יצא מדויק וקולע למטרה.

 

יצרנו למאור שפה מיתוגית הכוללת מצד אחד תחושות של רוך ונעימות ומצד שני שדר מקצועי. בגזרת התמונות שמרנו על איפוק בבחירת הדימויים ועל שימוש בגווני שחור לבן שנותן תחושה מעודנת יותר. בפריטי המיתוג השונים (כרטיסי ביקור, דף מכתבים, רקע למצגת ודף עסקי ממותג) שמרנו על הצבעוניות המובילה המורכבת מכתום ואדום המייצגים תשוקה ואנרגיה, ומתכלת המייצג רוגע, איפוק ומקצועיות.

בהמשך בנינו עבור מאור אתר תוכן מפורט ומקיף הנותן מענה למגוון סוגיות במיניות בריאה, ומותאם כמובן גם למובייל.

bottom of page